Site Overlay

Ostuabi

Kui Teil tekib küsimusi tootetutvustuste kohta või vajate abi netipoest ostmisel, siis võtke palun ühendust meie klienditeenindusega:

e-post: info@peibutis.ee

KUIDAS TELLIDA 

Vajutades toote juures olevale nupule ”Lisa ostukorvi“, liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas olevasse OSTUKORVi. 

Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu ”MINE MAKSMA“. 

Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda.  

Osta saate külalisena. 

Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele. 

Veebipoe turvalisuse on tagatud SSL sertifikaadi abil. Kasutame 2048 bitist turvasertifikaati, et krüpteerida võrguliiklus ning tõsta turvalisust. 

Müük toimub, kui klient on esitanud www.peibutis.ee veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist Red Stag OÜ pangakontole. 

VÕS §-st 56 lg 1 ja 2 tulenevad õigused laienevad kõigile veebipoe klientidele. 

Ettemaksuarve, mis pole 7 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse. 

KAUBA SAATMINE JA SAATEKULU: 

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaati. 

Saatmine Smartposti pakiautomaatidesse üle Eesti alates  4.99. 

SmartPost saadab seejärel teile SMSi pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte. 

Kaup saadetakse teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Juhul, kui kaupa ei ole parasjagu laos, võtab kauba tellimine aega 1-3 nädalat ning sellest teavitame Teid ka isiklikult. 

Red Stag OÜ jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest. 

KAUBA TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE. 

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. 

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama vabasõnalise avalduse Peibutis.ee e-poe aadressil info@peibutis.ee, 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub postikulud klient. Red Stag OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega. Kauba saate tagastada Smartpost pakiautomaadiga. Tel. +372 5599 1560

Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. 

 

TURVALINE OSTUKOHT 
Peibutis.ee kasutab klientide ja nende andmete  turvalisuse tagamiseks HTTPS turvaühendust,  mis on tagatud 2048 bitise SSL sertifikaadi abil.   

Turvaline ühendus tähendab, et kogu liiklus on krüpteeritud ning seda ei saa pealt kuulata ega Teie andmeid ei saa pahalane varastada.  Teeme kõik, et tunneksite end meie veebipoes oste tehes turvaliselt, isegi siis kui kasutate avalikku internetiühendust.